Mama Önerisi

Bonibon

Member
Selam kızlar, 3 aylık kızım var sütüm olmadığı için mama veriyorum bebelac gold verdim çok gaz yaptı. Dün birinin tavsiyesi üzerine similac mama aldım fakat biberon ağzında topak oluyor ve yer yemez çok ağlıyor. Tavsiyeleriniz ya da öneriniz var mı dır?

Gül

New member
Selam kızlar, 3 aylık kızım var sütüm olmadığı için mama veriyorum bebelac gold verdim çok gaz yaptı. Dün birinin tavsiyesi üzerine similac mama aldım fakat biberon ağzında topak oluyor ve yer yemez çok ağlıyor. Tavsiyeleriniz ya da öneriniz var mı dır?

Gül

New member
Similac mama her çocuk yemiyor size tavsiyem sma gold kullanmaniz ben oğluma kullandım annem yıllar önce bana kullanmış sma gold mama gaz yapmıyor topaklanma olmuyor Ve 1 yaşından sonra bisküvili yapıp icirebilirsiniz

mirmir

Member
Tatlım ben 2 çocuğuma Aptamil kullandım. Ablam 2 çocuğuna Aptamil kullandı. Kesinlikle şaşma.. ikimizde doktor tavsiyesi ile kullandık. Bursa da çocuk doktoru önerdi Aptamil kullan diye. Yani doktor tavsiyesi ile kullanıyoruz. En iyisi o dedi. Hem klinik çalışma olarak hemde bağışıklık güçlendirme olarak en iyi mama Aptamil. Çocuklarımız topaç gibi maşallah. Öyle dedikleri gibi şişirme falanda yapmıyor. En iyi mama Aptamil bence..