Meghan Markle'ın gelinliğini beğendiniz mi?

aysegul16

Active member
meghan-markle-gelinlik.jpg
Kızlar Meghan Markle'ın gelinliğini beğendiniz mi? Givenchy den özel dikim bir gelinlik. Ben yeni düşesi biraz soğuk yüzlü buldum. Kate Middleton daha güzel gerçek bir prenses gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Dilek

Active member
Ekli dosyayı görüntüle 94
Kızlar Meghan Markle'ın gelinliğini beğendiniz mi? Givenchy den özel dikim bir gelinlik. Ben yeni düşesi biraz soğuk yüzlü buldum. Kate Middleton daha güzel gerçek bir prenses gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?
TV izlerken gördüm arabadan inip yürürken arkada nedimeler kuyruğu duzeltiyordu çok kırışık ve sanki çadır kumaşı gibi bir kumasti. Görüntü de sade ama kuyruk olmasa kimse gelinlik olduğunu anlamaz begenmedim

aysegul16

Active member
TV izlerken gördüm arabadan inip yürürken arkada nedimeler kuyruğu duzeltiyordu çok kırışık ve sanki çadır kumaşı gibi bir kumasti. Görüntü de sade ama kuyruk olmasa kimse gelinlik olduğunu anlamaz begenmedim
Gelinlik değil aynı annemin evindeki güneşlik gibi 😂 dünyanın parasını vermişlerdir buna Allah biliyor 😁

Dilek

Active member
Öyle yani hiç güzel değil asalette bir yere kadar illa sade mi olması lazım azıcık dantel boncuk işleme ekleseydi 😂