Meme Büyütme Ameliyatı

irenead

New member
kızlar merhaba,birkaç postada yazdım. Meme küçültme/büyütme vs, bi operasyon geçiren var mı? Ben büyütme istiyorum o yüzden meme işlemleri konusunda başarılı bi doktor arıyorum birkaç doktorun yorumlarına bakıyorum netten. Tavsiye edebileceğiniz biri varsa çok çok sevinirim risk almak istemiyorum korkuyorum biraz ameliyattan

Bilge Ünver

New member
ben meme büyütme ve dikleştirme yaptırdım canım çokta memnunum. Güray yeşiladalı çok çok iyi bu konuda ücretide değer kesinlikle. Onunla görüşebilirsin.

Canankocatepe

New member
ben silikon taktırdım güray yeşiladalıya canım düşünmeden ona git. kesi izinden çok korktum hiç belli olmuyor doğal görünmez silikon olduğu için dedim farkı bile anlaşılmıyor. çok simetrik yapıyor bide meme işini gerçekten. birkaç saatlik bi operasyon olsada sonraki günler sık sık arayıp hastasıyla ilgilenmeye devam ediyor. Ben burun için başka bi yere gitmiştim isim vermiyim de şimdi :D ameliyattan sonra telefonlarım açılmadı ya. İyi seçim yap yani.

leylaist

Member
ben silikon taktırdım güray yeşiladalıya canım düşünmeden ona git. kesi izinden çok korktum hiç belli olmuyor doğal görünmez silikon olduğu için dedim farkı bile anlaşılmıyor. çok simetrik yapıyor bide meme işini gerçekten. birkaç saatlik bi operasyon olsada sonraki günler sık sık arayıp hastasıyla ilgilenmeye devam ediyor. Ben burun için başka bi yere gitmiştim isim vermiyim de şimdi :D ameliyattan sonra telefonlarım açılmadı ya. İyi seçim yap yani.
Bu doktorun adını ilk kez duyuyorum. Arka arkaya iki tane öneri gelmiş bana ilginç geldi. Daha önce hiç duymadığım bir isim. İşinde gerçekten başarılı bir doktor mu emin olamadım. Var mı başka hastası aramızda? Güray Yeşiladalı hastası olanlar yorum yapabilirler mi? Merak ettim