Oğlunla kendin yatacaktın neden evlendirdin o zaman? Kaynanamla oğlunu paylaşamıyoruz...

aysegul16

Active member
Bu Türk annelerinin oğullarına bağımlılığı beni hayattan soğuttu kızlar. 3 çocuğum oldu hala kaynana zulmü çekmeye devam ediyorum. Evimiz maalesef birbirine çok yakın ve kaynanam her fırsat bulduğunda bizde bitiyor! Kocam işten geldiğinde bundan sıra gelip eşimi bile kapıda karşılayamıyorum. Eşim işten geleceği vakit pencerenin önünde kamp kuruyor görür görmez de arabasını camı açıp bağırıyor. Bu arada şehirde güvenlikli sitede yaşıyoruz. Eşim gelene kadar da kapının önünde nöbet tutuyor. Esim benden su istiyor. Bir bakmışsın bu ışık hızıyla yerinden kalkıp suyu getirmiş. Akşama kadar romatizmalarından bacaklarındaki varislerinden sızlanan kadına oğlu eve gelince bir haller oluyor. Neyse konuyu çok dağıttım. Asıl bombayı patlatayım. Kaynanamın en son vukuatını yani. Sinirimden ölüyorum zaten lafa nasıl gireceğimi bilemeyip dağıttım konuyu 1 haftadır çocuklarım hasta evde yorgan döşek yatıyoruz. Bu geldi bize ben çocuklarımla ilgileniyorum, kaynanam kocamla. Akşam çocukların ilaçlarını verdim şuruplarını içirdim tam yatacağım ne göreyim. Kaynanam yatağıma yatmış orda uyumuş kocamla. Allahım hatırladıkça sinirlerim tepeme ckiyor. Madem oğlunla kendin yatacaktın ne diye evlendirdin be kadın? Bizde böyle seyler çok ayıp görülür karı kocanın yatağına annesi yatarmı Allah aşkına kızlar ya??? Ben bu kadınla nasıl baş edeceğim? Bir de eşime yalan söyleyip beni zor duruma düşüyor ikide bir

Dilek

Active member
Baş edemeyeceksin malesef ne yapsan kendine bir yer bulur. Yatağına bir yastık daha ekle 😂😂😂😂

aysegul16

Active member
Ayy canım bir alemsin :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: sinirlerim bozuldu resmen yaa. Bir de beni yalancı durumuna düşürüyor ya ona ne yapacağım asıl onu bilemiyorm yalan söyleyen bir insanla nasıl başa çıkılır ki? Eşime annesini mi şikayet edeceğim onu da arada bırakmak istemiyorum ama kadın beni aptala çevirdi

Dilek

Active member
Yalanla baş edemezsin canım hakkin yolu bir elbet birgün doğru çıkar diyeceksin bekleyeceksin

aysegul16

Active member
Allah kötü kalpli insanlardan korusun. yeminle ne yapacağımı şaşırdım. kimi kime şikayet edicen bir de en kötü tarafı da bu :(

gipsy

Member
Evlerden ırak 😲 ben kocamı kimseyle paylasamam vallahi. Ben olsam uyandırir yatağına gönderirdim. Öyle şey mi olur. İlk defa duyuyorum