Ölüyü dirilten hastane Acıbadem Maslak

alize

Member
Şimdi sorsak Türkiye'nin en iyi hastanesi hangisi diye çoğu insan Acıbadem Maslak der. Adamlar zamanında İbrahim Tatlıses'in vurulması olayında milyarlarca dolar harcasalar yapamayacakları reklamı yaptılar ve akıllarda ölüyü dirilten hastane olarak kaldılar. Bunun ekmeğini de oldukça iyi yediler. Burada cerrahların emeği yeteneğini göz ardı etmemek gerek ama bu isimler hiç akıllara gelmiyor şu anda. Yaradan o ömrü yaşamayı nasip etmeseydi, içilecek bir yudum suyu olmasaydı yaşatabilirler miydi adamı?

Dilek

Active member
Şimdi sorsak Türkiye'nin en iyi hastanesi hangisi diye çoğu insan Acıbadem Maslak der. Adamlar zamanında İbrahim Tatlıses'in vurulması olayında milyarlarca dolar harcasalar yapamayacakları reklamı yaptılar ve akıllarda ölüyü dirilten hastane olarak kaldılar. Bunun ekmeğini de oldukça iyi yediler. Burada cerrahların emeği yeteneğini göz ardı etmemek gerek ama bu isimler hiç akıllara gelmiyor şu anda. Yaradan o ömrü yaşamayı nasip etmeseydi, içilecek bir yudum suyu olmasaydı yaşatabilirler miydi adamı?
Öyle bir hastane yoktur. Başarılı doktor ve ekibi vardır. En önemlisi de eceli gelmediyse ölmeyen hasta vardır. Derler ya hani takdiri ilahi diye aynen öyle diye düşünüyorum. Hastane imkanları da önemlidir. İyi doktor iyi ekip iyi hastane ve eceli gelmeyen hasta başarılı sonuç verir. Haksız mıyım?

aysegul16

Active member
Çok haklısın canım bence. Anestezi uzmanı bile o kadar önemli ki. Bu ise hep ekip işi. Allah doktorlarımıza zihin açıklığı versin. Bizleri de iyi, vicdanlı ve kasap olmayan doktorlarla karşılaştırsın.