Sağlıklı kilo vermekiçin diyetisyen tavsiyesi alabilir miyim ?

ayla.k

New member
Selam,

Hızlı değil ağır ağır kilo verdirebilecek, hastasını duygusal yiyicilikten kurtarabilecek iyi bir diyetisyen tavsiyesine ihtiyacım var, cevaplarınızı bekliyorum.

annesevgisi

Member
Alabilirsin evet ama sağlıklı kilo vermekten kastın tam olarak ney? Yani yağları yakmak mı istiyorsun. Yoksa çok kilolusunda birden hızlı sağlıklı kilo vermek mi istiyorsun. Sağlıklı kilo vermek diye bir şey yok aslında. Sen günlük yemen gerekenleri yiyerek normal bir insanın yemesi gerekenleri yiyorsun. Ama seni listeye ve düzene boğmasını istiyorsan evet diyetisyene gidebilirsin.

cnranne

Member
Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız belirli şeylerden kesinlikle vazgeçmelisiniz onu diyeyim :)
Örneğin aşırı ve çok olan et tüketimi gibi. Yağ tüketimi gibi. Vegan bir diyet sunacağım size.
Şu diyeti inceleyebilirsin. Çok hoş ve sağlık için çok faydasını görürsün mutlaka. Biraz zorlayıcı evet ama belirli bir süre için boğazı sıkmak gerekiyor sanırım :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

nazlı

New member
et tüketimi gibi. Yağ tüketimi azaltarak başlayabilirsiniz. Bende böyle vermiştim bir kaç kilo :)

alize

Member
Kızlar bu aralar çok fazla kilo aldım malum sürekli evdeyiz. Kilo vermek için neler yapabilirim diyetisyen tavsiyesi alabilirmiyim? Bu aralar birçok kişi online diyet hizmeti alıyor etrafımda. Online diyet hizmeti aldığınız diyetisyen varsa eğer tavsiyelerinizi bekliyorum

lucifer

Member
Kızlar bu aralar çok fazla kilo aldım malum sürekli evdeyiz. Kilo vermek için neler yapabilirim diyetisyen tavsiyesi alabilirmiyim? Bu aralar birçok kişi online diyet hizmeti alıyor etrafımda. Online diyet hizmeti aldığınız diyetisyen varsa eğer tavsiyelerinizi bekliyorum
Büyükada hastanesinde Ayşe çalış