Sünnet doktor tavsiye

aysegul16

Active member
Kocaeli'nde iyi bir doktor tavsiye eder misiniz kızlar sünnet için? Yavrumuzu sünnet ettirmeye karar verdik alanında başarılı bir doktor arıyoruz. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. Annesi olarak biraz tedirginim yavrum acı çekmesin istiyorum :oops: Sünnet ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

G.B.

New member
Merhabalar
Oğlum geçen yaz Arzu Özyer Bektaş- Çocuk cerrahı ile sünnet sürecini travmasız atlattı.
Gerek operasyon öncesindeki doğru ve anne şevkati ile verdiği bilgiler gerekse bizlerle olan samimiyeti ile oğlum playstation oynarken sünnetini oldu:)
Kesinlikle tavsiye ederim
Sevgiler
GB.

Özde

New member
Bizim de sünnetimizi çocuk cerrahı Arzu Özyar Bektaş yaptı sıcacık anne şevkatiyle güler yüzüyle güle oynaya bir sünnet yapıyor.Çocuklara göre bir klinik hazırlamışlar travma yok ağlama bile yok bir gidip görün mutlaka derim ??

Seldali

New member
Kocaeli'nde iyi bir doktor tavsiye eder misiniz kızlar sünnet için? Yavrumuzu sünnet ettirmeye karar verdik alanında başarılı bir doktor arıyoruz. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. Annesi olarak biraz tedirginim yavrum acı çekmesin istiyorum :oops: Sünnet ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Seldali

New member
Merhabalar,ben de oğlum 2 aylıkken Arzu Özyer Bektaş a sünnetini yaptırmıştım.Gerçek bir anne şevkati ve ilgisiyle yaklaşıyor.Sünnet sürecinin her aşamasında yakından ilgilendi ve hiçbir sorun yaşamadık.İyi ki yolumuz kendisiyle kesişmiş.Arzu hanımla bir tanışın derim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
4 aylık oğlumun sünnetini Arzu Özyer Bektaş yaptı. Çok samimi içten bir doktor, sıcacık şefkatini çocuğa hissettiriyor. Travma... ağlama... hiçbirini yaşamadık. Çok çok teşekkür ediyoruz doktorumuza.

Fatma

New member