Turkcell hızlı giriş nasıl yapılır? Hızlı giriş için sms gelmiyor ne yapmam lazım?

leylaist

Member
Arkadaşlar hotspot ile internet paylaşmak ücretli olarak diye bir haber çıkmıştı. sonra Turkcell hızlı giriş ile abonelerine farklı cihazlarla internet paylaşmanın ücretsiz olacağını duyurdu. Fakat bu sistem şu anda sağlıklı çalışmıyor. Turkcell web sitesinde yazılanları yaptım ama hızlı giriş linki ve sms gelmiyor. Sistem de çalışmıyor. Şimdi interneti paylaşımlı kullanıyorum acaba ay sonu faturam şişer mi? Nasıl Turkcell internetimi hızlı girişle ücretsiz kullanabilirim? Bilenler bir yeşillendirsin lütfen. Ay sonu faturamı görüp çıldırmak istemiyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz? Var mı bir tavsiyeniz? :unsure:

Moderatörün son düzenlenenleri:

aysegul16

Active member
Ben de Turkcell kullanıyorum canım ama Turkcell hızlı giriş ücretli mi ki? Turkcell hızlı giriş nasıl yapılıyor kızlar kimse bilmiyor mu? Kocamla aram para yüzünden zaten bozuk bide ay sonunda fazla fatura gelirse pek iyi olmaz benim için . Kampanya falan mı var acaba hızlı giriş için? Nasıl gireceğiz ya? kızlar bilenler yazsın lütfen kimse bilmiyor mu ya???

balkopugu

Member
Arkadaşlar hotspot ile internet paylaşmak ücretli olarak diye bir haber çıkmıştı. sonra Turkcell hızlı giriş ile abonelerine farklı cihazlarla internet paylaşmanın ücretsiz olacağını duyurdu. Fakat bu sistem şu anda sağlıklı çalışmıyor. Turkcell web sitesinde yazılanları yaptım ama hızlı giriş linki ve sms gelmiyor. Sistem de çalışmıyor. Şimdi interneti paylaşımlı kullanıyorum acaba ay sonu faturam şişer mi? Nasıl Turkcell internetimi hızlı girişle ücretsiz kullanabilirim? Bilenler bir yeşillendirsin lütfen. Ay sonu faturamı görüp çıldırmak istemiyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz? Var mı bir tavsiyeniz? :unsure:
Aman canım Allah korusun. kendi paranı çalışıp kazanmıyorsan çok zor koca dırdırı çekmek. Benim kardeşim bilgisayarcı obilir ona sorim bir bakalım ne diyecek . ben de turkcell kullanıyorum ama hızlı giriş nasıl yapılıyor bilmiyorum ben de öğrenirim hem

alize

Member
İnterneti başkasıyla paylaşmak ücretli mi kızlar artık ???o_O Allah Allah bu telekomcular da nerden para alacaklarını şaşırdı zaten bir sürü para ödüyoruz bizim evde var 5 telefon artık gerisini siz düşünün. en iyisi hiç telefon kullanmican bitecek bütün sıkıntıalr :cautious:

mirmir

Member
Ben de Türkcell hızlı girişi yapmaya çalışıyorum ama bana da mesaj gelmedi canım. Türkcell web sitesinde mesajla link geliyor diyor bize gelen giden uğrayan kimse yok :rolleyes::eek:

tipitip

Member
Ben de deniyorumcanım olmuyor Turkcell hızlı giriş yapılmıyor, yapılamıyor. Yapabilen var mı? Turkcell hızlı giriş yapamayanların ne yapması gerekiyor? Var mı bu işin başka bir yolu yöntemi? kendi cihazlarımızda bile ücretli mi kullanıcaz interneti yaaa