Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kim ölecek belli oldu

aysegul16

Active member
Ufak Tefek Cinayetler dizisini ilk günden beri merakla izliyorum. Kaç bölümdür de dizide ne olacağı, kimin öldüğü merak ediliyordu. Dizi bizi her hafat şaşırtmaya da devam ediyor. Aslında insanların ne kadar iyi gözükseler de mutlaka karanlık bir tarafının olduğun ve bunu nasıl başarılı bir şekilde dizide kamufle edebildiğini bu dizide gördük.

Gelelim dizide kimin öleceğine... İlahi adaletin tecelli etmesi gerekiyorsa o vakit ölecek kişi kesinlikle Merve diyorum ben. Zaten yenilmezlik imajı yıkıldı ve her geçen gün gardı da düşüyor. Yaptığı kötülüklerin yanına kalmaması açısından ben diyorum ki senaristler Merve'yi öldürecek ama ölmeden da bayağı süründürecek derim ben. Siz ne diyorsunuz? Zaten son bölümde bunun sinyallerini de aldık.

Dilek

Active member
Merve olursa kim koTuluk yapacak oldu gibi gösterip daha kotu bir şekilde geri döndürmesin.

gipsy

Member
Pelin'in de Merve'den geri kalır yanı yok. Zaten o ikisi tam bir şer ittifakı. Gerçek hayatta evlerden ırak böyle kızlar. Ama varlar mi varlar gerçekte de. Bunları görünce arkanı dönüp direk kaçıcan 🏃‍♀️

gipsy

Member
O zaman düşen kişi Rachel mi acaba diye insanın aklına geliyor. Bu dizide de birşeyi kestiremiyorsun 🤣 hep ters köşe yapıyorlar. O yüzden seviyoruz zaten. Şaka şaka Merve bin evinde biri düştüyse bu ya Merve ya Oya ya da olur. Sonuçta iki kadının bariz savaşı var

aysegul16

Active member
dün yayınlanan bölümde Arzu yaşıyordu. Merve, Oya ve Pelin görünmüyordu. Bir de Elif son zamanda tehlikeli olmaya başlamıştı. Düşen kadın sanki esmer gibiydi. Yani saçları koyu ve siyah elbiseli gibi gördüm ben. Ya Merve ya Elifti diye tahmin ediyorum ama Elif daha zayıf bir karakter dizinin ana karakteri değildi. Bence ava giderken avlanacak Elif. Elif ölmüş olabilir.

leylaist

Member
Burcu da ölmemiş Arzu da burcu yu öldürmek istiyordu. Burcu yu gelin olurken görüyoruz acaba gene kimi ağına düşürüyor? Mehmet le Arzu tekrar olacak gibi durmuyolar sanki Mehmet acaba tekrar Burcuya mı dönüyor?

mirmir

Member
bu dizi beni hasta edecek kızlar beynim yanda vallahi ama bana sorsalar Merve nin kendi kaybettiği evinde ölmesi büyük bir dram olurdu ama Merve dizinin ana karakteri ve çok güçlü öldürmezler senaristler diye düşünüyorum

alize

Member
dün yayınlanan bölümde Arzu yaşıyordu. Merve, Oya ve Pelin görünmüyordu. Bir de Elif son zamanda tehlikeli olmaya başlamıştı. Düşen kadın sanki esmer gibiydi. Yani saçları koyu ve siyah elbiseli gibi gördüm ben. Ya Merve ya Elifti diye tahmin ediyorum ama Elif daha zayıf bir karakter dizinin ana karakteri değildi. Bence ava giderken avlanacak Elif. Elif ölmüş olabilir.
Ben de saçları koyu bir kadın gördüm. Saçları koyu Elif ve Merve var. Acaba ikisinden biri mi. Burcu saçların uçları sarı yapmış ve yaşıyor belliki o değil