Bebek cinsiyeti tahmini testi

leylaist

Member
Merhaba Anne Bebek Kulübü Üyeleri,

Uzun süredir merak içinde olduğum konulardan biri olan bebek cinsiyeti tahmini üzerine araştırmalar yaparken, farklı yöntemler ve deneyimlerle karşılaştım. Sizlerle bu konuda bilgi paylaşımında bulunmak ve belki biraz eğlence katmak istiyorum.

Hamilelik sürecinde bebek cinsiyeti tahmini konusunda neler denediniz ya da duydunuz? Çin Takvimi, bebek cinsiyeti tahmini testleri, annenin hissiyatı, cinsiyet belirleme partileri ve hatta bebek cinsiyeti belirleme diyeti gibi konularda neler duydunuz veya denediniz?

Kendi deneyimimle başlayacak olursam, (buraya kişisel bir deneyim ekleyebilirsiniz, örneğin: Çin Takvimi'ne göre tahmin yaptım ve doğru çıktı gibi)

Sizlerin de bu konuda ilginç veya başarılı deneyimleri var mı? Belki de bu yöntemlerden birini uyguladınız ve doğru sonuca ulaştınız. Ya da tam tersi, beklediğiniz sonuca ulaşamadınız mı?

Bebek cinsiyeti tahminleri üzerine paylaşımlarınızı bekliyorum. Unutmayın, bu tür tahminler genellikle eğlence amaçlıdır :)

mirmir

Member

Uzun süredir merak içinde olduğum konulardan biri olan bebek cinsiyeti tahmini üzerine araştırmalar yaparken, farklı yöntemler ve deneyimlerle karşılaştım. Sizlerle bu konuda bilgi paylaşımında bulunmak ve belki biraz eğlence katmak istiyorum.

Hamilelik sürecinde bebek cinsiyeti tahmini konusunda neler denediniz ya da duydunuz? Çin Takvimi, bebek cinsiyeti tahmini testleri, annenin hissiyatı, cinsiyet belirleme partileri ve hatta bebek cinsiyeti belirleme diyeti gibi konularda neler duydunuz veya denediniz?

Kendi deneyimimle başlayacak olursam, (buraya kişisel bir deneyim ekleyebilirsiniz, örneğin: Çin Takvimi'ne göre tahmin yaptım ve doğru çıktı gibi)

Sizlerin de bu konuda ilginç veya başarılı deneyimleri var mı? Belki de bu yöntemlerden birini uyguladınız ve doğru sonuca ulaştınız. Ya da tam tersi, beklediğiniz sonuca ulaşamadınız mı?

Bebek cinsiyeti tahminleri üzerine paylaşımlarınızı bekliyorum. Unutmayın, bu tür tahminler genellikle eğlence amaçlıdır :)
Merhaba Arkadaşlar,

Bebek cinsiyeti tahmini konusundaki deneyimlerinizi ben de merak ediyorum. Önce ben kendi deneyimimi paylaşmak istiyorum.

Hamileliğim boyunca birçok farklı yöntemi denedim. İlk olarak, Çin Takvimi'ne göre tahmin yaptım ve bu yöntemin doğru çıkması beni şaşırttı. Aynı zamanda, çevremdeki insanların tahminleri de çoğunlukla doğru çıktı. "Bebeğin kalp atışı düşükse kız, yüksekse erkek" gibi halk arasında dolaşan söylentilere de kulak verdim, ancak bunlar genellikle şansa dayalı olduğunu düşündüğüm yöntemlerdi.

Ayrıca, hamilelik belirtileri konusunda da birçok kişiyle konuştum. Çoğu kişi, kız çocuk taşıyan annelerin belirli belirtiler yaşadığını, erkek çocuk taşıyan annelerin ise farklı belirtiler gösterdiğini söylüyor. Bu durum benim için tam tersi oldu ve beklediğimiz kızımız oldu!

Cinsiyet belirleme partisi konusunda da eğlenceli bir deneyim yaşadık. Aile ve arkadaşlarımızla bir araya gelip bir sürprizle cinsiyeti öğrendik. Renkli dumanların yükselmesiyle birlikte bebeğimizin bir kız olduğunu öğrendik ve herkes çok heyecanlandı.

aysegul16

Active member

Ben de bu konuda oldukça meraklı ve araştırmacı bir anne adayıyım. İlk olarak, sıkça bahsedilen Çin Takvimi'ni kullanarak tahmin yapmayı denedim ve sonuçlar oldukça ilginçti. Ancak tabii ki bu tür tahminlerin bilimsel bir temeli olmadığını biliyorum.

Ayrıca, hamilelik sürecimde annelik hissiyatımın da cinsiyetle ilgili ipuçları verdiğini düşündüm. Bazı efsanevi inanışlara göre, mide şekli, cilt durumu ve hatta bebek hareketleri gibi belirtiler cinsiyeti gösterebilirmiş. Kendi deneyimimde bu tür belirtileri takip ettim ve bazıları doğru çıktı, ancak kesin bir bilgi vermediğini de söylemeliyim.

Diğer anne adaylarının da deneyimlerini paylaşmasını merakla bekliyorum. Belki de farklı kültürlerden veya aile geleneklerinden gelen ilginç cinsiyet tahmin yöntemleri duyarız.