“İstanbullu Gelin' dizisinde Süreyya'nın doğacak çocuğunun bebek odasını kim tasarladı

alize

Member
Bu akşam ekrana gelecek İstanbullu Gelin dizisinde artık Süreyya'nın karnı büyümeye başlıyor ve bebek alışverişine başlıyorlar. Süreyya ve Faruk çiftinin bebek odası sahneleri ve bebek odası tasarımı şimdiden annelerde merak uyandırdı. Peki rüya gibi bu bebek odasını kimler tasarladı? Hangi tasarımcı ile çalıştılar?

Hemen tüyosunun ben vereyim hanımlar :) Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar Demir ve Emine Kütük ortaklığında hayata geçen 3MOMS, “İstanbullu Gelin” dizisinin setine konuk oldu ve Aslı Enver'in hayat verdiği Süreyya karakterinin doğacak çocuğunun bebek odasını hazırladı.

İstanbullu Gelin dizisini çok severek ve beğenerek takip eden Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar ve Emine Kütük gece gündüz çalışarak 2 gün içinde bebek odasının tüm hazırlıklarını tamamladı.

Kurulumun her anında sette olan Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar ve Emine Kütük ‘ Sette olmak ve hıza ayak uydurmak bambaşka bir deneyim oldu bizler için, dileriz izleyiciler de yarattığımız bu dünyayı beğenirler' dedi. İşte sizler için de fikir verecek o tatlı bebiş odası:

istanbullu-gelin-bebek-odasi-tasarimi-5.JPG

istanbullu-gelin-bebek-odasi-tasarimi-2.JPG

istanbullu-gelin-bebek-odasi-tasarimi-4.JPG

istanbullu-gelin-bebek-odasi-tasarimi-3.JPG

istanbullu-gelin-bebek-odasi-tasarimi-1.JPG

aysegul16

Active member
Çok zevkli döşenmiş bayıldım ama çok dekorasyon . Ben daha pudra renkleri severim . Turuncu da klasiğin dışına çıkmışlar ama ben bebek odası gibi göremedim. Bebeklerin çocukların dünyasına hitap etmiyor. Büyümüşte küçülmüş tasarımcıların oyuncağı gibi olmuş. Yani çocuk ruhlu tasarımcıların yanlış anlaşılmasın

Dilek

Active member
Temiz iş şık sade kullanışlı olmuş fikir olsun bizlere her yere eşya dolduruyoruz