Aldatan kadınlar anlatıyor... Eşinizi veya sevgilinizi hiç aldattınız mı?

leylaist

Member
Kınadığın şey başına gelmeden ölmezmissin. O yüzden kimseyi kınamak istemem genelde ama aldatan insanlara karşı hep bir onyargim vardı. Taaaaki kendi basima gelene kadar.. Ben bir hata yaptim ve nisanlimla evlilik hazırlığı yaparken eski sevgilimle görüştüm. Sonra ne olduysa oldu ve birlikte olduk. Nisanlima da teyzemlere gideceğim demiştim. Acikcssi aklım biraz karisti ve nisanlimin yüzüne bakmaya utanıyorum. Diğer taraftan da cok güzel bir gece geçirdik o yüzden çok mutluyum ikisi arasında kararsız kaldım

aysegul16

Active member
Sevseydin aldatmazdin aldatacagin bir adamla evlenme hem çocuğun babasının da kim oldugunu bilemezsin sakat iş. Nisanlina yazık cocuga

Dilek

Active member
Ne yazdiginin farkında mısın? Aklında kaldıysa hala neden nisanlinlasin. Aynı şey sana yapılsa ne düşünürsün. Kaldı ki erkekler gelip geçici der üstüne düşmez ama senin aklında yer etmis. Nişanlına haksızlık yapma

Aptal durumuna konmayi kimse hak etmiyor. Belki de bu çocukla mantık evliliği yapıyorsun. Yapma. Sevmedigin biriyle evlenirsen o evlilik çekilmez ilk fırsatta başkasına gidersin ki zaten gitmissin. Daha yolun başındayken bence geri dön . Evlilikte sevgi saygı olmali. Sevgisiz olunca işte sonuç böyle oluyor

Gönlün kayinca yapacak bişey yok. Sevginin güçlü olmadığı ilişkilerde bu ciddi bir sorun. Sevmediginle evlenmeyeceksin bu çok net. Bazı kızlar da sırf baba evindeki baskıdan kurtulmak için zengin koca adaylarına kapak atıyor. Evlilik bu bir hayatı paylaşmak. Olur mu hiç para pul hesabı yapıp sevmediğin biriyle evlenmek. Erkekler de çok mantık evliliği yapiyor gerçekten sevecekleri kadınlar karşılarına çıkınca kafaları karışıyor. Evlilikte hem sevgili, hem hayat arkadaşı, hem sırdaş , hem yoldaş olacaksınız. Bunlar olmadan bir evlilik tatsız tuzsuz yemeğe benzer

Bence evlilikte ayri evlerde yasayip arada gorusmek en iyisi boylelikle arada ozlem olur ve cekiciligini kaybetmez.

tipitip

Member
Arada özlem mutlaka olmalı. İnsan dipdibe sıkılır ya. Kadın eşini ozleyecek arzulayacak 😍sonra kavuşmanın coşkusuyla daha tutkulu olacak buluşma 🤩

Dilek

Active member
Evlilik çiftleşme değilde beraber yaşama sanatı ikisini bir yürüten en mutlusun dilerim herkes en mutlusun olur. 😂

İnsan anlasabildigi, sevip saydığı insanla mutlu oluyor. Bizim Türk toplumunda daha cocukken insanın odağına evliliği koyuyorlar. Evlilik bir amaca, koca bir hedefe dönüşüyor. Kadın kocadan hevesini alıp, babasının evindeki baskıdan kurtulunca kendine bir konfor alanı yaratıyor. Komşular, 5 çayları börekler derken koca ikinci plana atılıyor. İkinci plana atılan koca da kendini değerli hissettirecek yeni bir kadın arayışına geçiyor.... Böyleyken böyle... 😄 Yani evlendiniz diye kimse size kocanın tapusunu vermiyor 💃

Dilek

Active member
İnsan anlasabildigi, sevip saydığı insanla mutlu oluyor. Bizim Türk toplumunda daha cocukken insanın odağına evliliği koyuyorlar. Evlilik bir amaca, koca bir hedefe dönüşüyor. Kadın kocadan hevesini alıp, babasının evindeki baskıdan kurtulunca kendine bir konfor alanı yaratıyor. Komşular, 5 çayları börekler derken koca ikinci plana atılıyor. İkinci plana atılan koca da kendini değerli hissettirecek yeni bir kadın arayışına geçiyor.... Böyleyken böyle... 😄 Yani evlendiniz diye kimse size kocanın tapusunu vermiyor 💃
Aynı şey kadın içinde geçerli değil mi? Çalışıp para kazanan adam hemen gözü başka kadınlara yönlendiriyor. Evdeki de tapuluya evde kalsın.

Evlilik zor zanaat içinde aşk sevgi saygı sadakat olmalı... Birinden birine fazla yük binmemeli

İnsanlar çağın gerekliliklerine göre kendilerini güncellemeli ama bakıyoruz ki evlenen kadın sadece yiyip, icip, dogurup zamanını geçiriyor. Kişisel gelişim, okumak kendini geliştirmek yok. Sonra çocuklar büyüyor, çocuğun dünyasını dilini anlayamıyorlar. Çocuklar da ziyan oluyor arada. Yazık vallahi. Siz siz olun kendinizi sürekli güncelleyin kızlar. 📖📚

Dilek

Active member
İnsanlar çağın gerekliliklerine göre kendilerini güncellemeli ama bakıyoruz ki evlenen kadın sadece yiyip, icip, dogurup zamanını geçiriyor. Kişisel gelişim, okumak kendini geliştirmek yok. Sonra çocuklar büyüyor, çocuğun dünyasını dilini anlayamıyorlar. Çocuklar da ziyan oluyor arada. Yazık vallahi. Siz siz olun kendinizi sürekli güncelleyin kızlar. 📖📚
İşin özeti herkesin dengiyle evlenmesi bence kendini geliştiren biri dar görüşlü biriyle evlenirse ne fena durumlar olur. Evlilik okulu açılmalı staj yaptirilmali