Anne - çocuk birlikte kullanılan ürünler

Merhaba güzel anneler, ben 3.5 yaşında bir kelebeğin annesiyim. En başından beri ona bir şeyler alırken önce araştırır, aldıktan sonra da kendim kullanırım bir nevi test etmek için. Bu durum zamanla bazı şeyleri kızımla birlikte kullanmamıza neden oldu :D bizim kız daha şimdiden çok süslü çok bakımlı. Ben de benim ürünlerime şimdiden heveslenmesin diye, ona minik bi sepet yaptım. Dalinin minik kolonyası, ıslak mendili, işte kolay tarama spreyini falan alıp koyutorum bittikçe. Kendi sürünüyor ediyor, bana da getiriyor anne sen de sık anne sen de sür anne sen de sil diye. Kuzum kendi ürünlerini benimle paylaşmaya bayılıyor :love: Sizin çocuğunuzla birlikte kullandığınız başka şeyler varsa burdan sohbet edebiliriz :)
 

Ekli dosyalar

  • Ekran Resmi 2019-09-12 16.06.17.png
    Ekran Resmi 2019-09-12 16.06.17.png
    164.3 KB · Görüntüleme: 0

mervemsi

New member
Yazdıklarınızı okurken kendi kızımı gördüm bi an. 5 yaşında gerçi bizimki. Dalinin bıcı bıcı kolonyasını bir de bebek yağını ortaklaşa kullanıyoruz banyo sonrası birlikte. Bu saç tarama spreyi, hindistan cevizli vazelinide alıp ben de kızıma böyle küçük bir kutu yapabilirim ;) doğum günü hediyesi, iyi fikir (y)
 

elaninannesiyim

New member
Merhaba bende kızıma humana bebek maması kullanırken kendimde humana emziren anne çayı kullanıyorum. Marka bizi gerçekten tatmin ediyor diyebilirim.
 
Üst