Black Friday 2019 (Şahane Cuma) Türkiye'de ne zaman indirim başlıyor?

alize

Member
Arkadaşlar Black Friday 2019 indirimleri başladı mı? Benim aklım karıştı her yerde şahane cuma diye reklamlar dönüyor. Hepsiburada ve Trendyol'a baktım pek indirim göremedim. Trendyol da sadece yatağa gecmeli çarşaflar vardı onlardan aldım. Tanesi 25 lira bazıları 30 liraydı. 4 çarşaf aldım inşallah güzel çıkarlar. Her zaman lazım olan birşey. Büyük indirimi bekleyin diyor Trendyol sanırım önümüzdeki hafta 29 Kasım tarihinde olacak asıl indirim. Ancak başka yerlerde de 25-29 Kasım arası diyor. Geçen yıl Trendyol Erken başlamıştı indirime o yüzden böyle oldu sanırım. Neyse carsaftan nevresimden başka birşey almayı düşünmüyorum. Zaten indirim değil bindirim yapmışlar maşallah.

Size asıl indirimi kim yapıyor söyleyeyim hem de 10 numara indirim yapıyorlar. English home! Ürünleri de çok kaliteli. Mağazadan beğeniyorum ve indirimi bekliyorum. O kadar güzel şeyler aldım ki şimdi English home Black Friday indirimi yapar diye pusuya yattım bekliyorum. İnşallah yeni evime çok güzel ciciler alacağım. Sizleri de misafirliğe beklerim artık bacılar 💃💃💃

En çok istediğim çamaşır makinesi Seg scm 8100 bin liraya düşmüş. Yarın uygulanıyormuş indirim. Kesinlikle gidip almalıyımmm. Kızlar yarın migrosa 5 dkda olsa dahi gidin çoook fazla üründe indirim var.

Bu arada Kızlar Migros yine güzel bir indirim daha yapmış. Yarın bütün arzum ürünleri %30 indirimli. Bi giren çıkamaz diye düşünüyorum. İnternetten alışverişe zaten alışamadım şimdi sipariş versem kim bilir bu kalabalıkta ne zaman getirirler. Yarın beni Migros patlar bakalım nasıl mutfak eşyaları alıcamm :)))

alize

Member
En çok istediğim çamaşır makinesi Seg scm 8100 bin liraya düşmüş. Yarın uygulanıyormuş indirim. Kesinlikle gidip almalıyımmm. Kızlar yarın migrosa 5 dkda olsa dahi gidin çoook fazla üründe indirim var.
Adını hiç duymamıştim bu markanın belli ki para almışsın yalandan yere ovuyorsun. Sanki anlaşılmıyor buradakiler aptal değil.

alize

Member
Bu arada Kızlar Migros yine güzel bir indirim daha yapmış. Yarın bütün arzum ürünleri %30 indirimli. Bi giren çıkamaz diye düşünüyorum. İnternetten alışverişe zaten alışamadım şimdi sipariş versem kim bilir bu kalabalıkta ne zaman getirirler. Yarın beni Migros patlar bakalım nasıl mutfak eşyaları alıcamm :)))
Hayatta Migros'tan Black Friday alışverişi yapmam. Hepsiburada, Trendyol ve English Home'a bakın kızlar. Migros'un bir kampanyasini görmedim ben bir yerde

Adını hiç duymamıştim bu markanın belli ki para almışsın yalandan yere ovuyorsun. Sanki anlaşılmıyor buradakiler aptal değil.
kişi kendınden bilirmiş işi derler canım.) benım oyle bır derdım yok. bırılerının işine yarar diye paylaştım. sen kendı ovdugun markalara bak canım bence :))))