Clubhouse Android APK var mı? Androide nasıl indirilir?

admin

Administrator
Yönetici
Clubhouse nedir, internette dalgalar yaratan özel sosyal medya uygulaması hakkında merak ettikleriniz FORUM sayfamızda!!

Yeni bir sosyal ağ internette manşetlere çıkıyor: Clubhouse. Uygulama ile canlı sohbetler başlatabilir veya devam eden sohbetlleri dinleyebilirsiniz. Clubhouse, bu konsept ile çok kısa bir süre içinde App Store grafiklerinde fırtınalar estirmeye başladı ve şimdiden uygulamaya pek çok ünlü isim dahil oldu.


Clubhouse app
şuan sadece iphonelarda ve zengo arkadaşlarınızın kullanabildiği bir uygulama olarak iOS platformunda yerini aldı ve yakın zamanda bir statü sembolü haline geleceğe de benziyor. Hatta geldi bile diyebiliriz. Fakir ama gururlu, hesabını bilen Android kullanıcıları henüz Clubhouse uygulamasını kullanamıyor. Android kullanıcıları Google'da "Clubhouse Android APK var mı? Androide nasıl indirilir?" şeklinde umutsuzca aramalar yapıyorlar ancak nafile. Tünelin sonunda şu an ışık görünmüyor sevgili dostlar. Ancak enseyi karartmak yok. Clubhouse yalnızca iOS cihazlar için değil, aynı zamanda Android akıllı telefonlar için de mevcut olacaktır. Ancak o zamana kadar Android kullanıcılarının sabırlı olması gerekecek.

Clubhouse indirmek isteyen android kullanıcıları sahte .apk dosyalarına dikkat!

Yeni yeni popüler olan Clubhouse uygulaması (Clubhouse app) bir yıldan daha az ama şimdiden yaklaşık 1 milyar dolar değerinde ama hala Android kullanıcıları tarafından kullanılamıyor. Ancak şansını zorlamak isteyen Android kullanıcıları Clubhouse Android APK dosyasını arayıp telefonlarına indirerek uygulamayı android telefonlarında kullanmaya çalışıyorlar. Siz siz olun böyle birşey yapmayın. Çünkü clubhouse uygulamasının Android versiyonu yok ve şu anda İnternet ortamında çok fazla sahte ve virüslü olabilecek dosya dolaşıyor. sahte bir uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde ise bu uygulamalar Telefonunuzda fotoğraf video ve ses dosyaları gibi önemli verilerinizi çalabilir.

Clubhouse'un popülaritesi devam ederse, yakında Google Play'de daha fazla "Clubhouse app uygulaması" görünmesini bekliyoruz. Dikkatli olun ve bunları kurmayın. Muhtemelen, bunlar sahte bir uygulama ile üzerinize kötü amaçlı yazılım bulaştırmaya çalışan siber suçlular. Geçmişten karşılık gelen örnekler daha yaygındır. Ayrıca sizi İnternet'teki Clubhouse APK dosyaları hakkında açıkça uyarmak istiyorum. Bunlar, Google Play olmadan yüklenebilen Android uygulamalarıdır. Bu durumda da, muhtemelen dosyalar üzerinde değişiklik yapabilir ve telefonunuzdaki bilgilere erişebilir.

Maalesef uygulama şu anda Android akıllı telefonlarda kullanılamıyor. Sesli tartışmalara katılmak için bir iPhone'a ihtiyacınız var. Ancak, gelecekte Clubhouse yalnızca iOS cihazlar için değil aynı zamanda Android akıllı telefonlar için de mevcut olacaktır. Geliştiriciler, uygulamayı Google işletim sistemi için uygulayabilecek Android geliştiricileri arıyor. Clubhouse Android uygulaması kullanıma sunulur sunulmaz buradan indirebilirsiniz.

UYARI: "Clubhouse" uygulaması henüz Android telefonlarda kullanılamıyor. Google Play'deki uygulama, aynı adı taşıyan ortak çalışma yazılımıdır.
 
Son düzenleme:

alize

Member
Bu aralar herkes bu uygulamaya sarmış durumda ancak benim gerçekten hiç vaktim yok. Fenomen olacağım diye herkes bir yerlerini yırtıyor. Periscope da İlk çıktığında aynı şeyi yapmışlardı. Telefonum Android ama android uygulaması çıktığında kullanmayı düşünmüyorum.
 
Üst