Dizilere esir miyiz

gulsen34

New member
Koskoca bir akşama sadece bir dizi sığdırıyoruz. Oysa televizyonlar böyle miydi. Şimdi bizim aile yapımızla ilgisi alakası olmayan entrika ve aşk ilişkilerinin ele alındığı diziler her akşam yatıncaya kadar hayatımızı dolduruyor.. Bu diziler konusu gerçekten ciddi bir şekilde masaya yatırılması gerekiyor. Artık bu diziler sayesinde TV diye bişey kalmadı. Televizyon demek sadece dizi demek değil. Koca akşam reklam arası bir tane dizi izlemeye mahkum ediliyoruz. Nerede bunun eğlencesi, nerede tartışması, nerede müziği.. Yeter artık.
 

leylaist

Member
Çok haklısın canım. Bir de diziler bişeye benzese bari. Yabancı diziler daha güzel. Film kalitesinde yapıyorlar. Onları izlemek keyifli oluyor.
 

gulsen34

New member
Bu dizilerdeki entrikalar ve aşk muhabbetleri artık normal hayatımıza da yansıdı. Çocuklarımız da hayatı böyle biliyorlar artık.. Geleceğimizden endişe ediyorum. Dilerim gerçek televizyonculuğa döner bu ucuz yahni anlayışından kurtuluruz.
 

mirmir

Member
Diziler bitmiyor bir de. 3-4 saat dizi mi olur Allah aşkına? Dizi bitiyor sonra gene aynı dizinin tekrarı. Milleti iyice aptal ettiler. Bir de reklamlar giriyor. O kadar uzun ki dizi tekrar başlayınca ne izlediğini unutuyorsun 🤣
 
Üst