Doğum sonrası depresyon

zumraca

New member
Doğum sonrası depresyon kişiden kişiye değişiyor.Herkes aynı ağırlıkta yaşamıyor.Bence bu süreçte eşinizin desteği en önemlisi,onun ilgisi ve yardımıyla bu engeli asabilirsiniz sanirim

ssedafarukk

New member
yok canim papatya cayi icebilirsin rahatlatiyor biraz ama tamamen kurtulmak istiyorsan kendinle bos kalma surekli birseyle ugras

HALİME ALTMIŞ

New member
Bende ilk çocuğum da oldu, mutlu olacak şeyler yapın mesela gezmek, alışveriş gibi şeyler ve tâbi ki eşinizin desteğide önemli 👍

gipsy

Member
Aile çok önemli kızlar vücudunuzdan bir canlı çıkıyor kolay mı hiç? Eşiniz, annelerimiz hep size yardımcı olup destek olacak. İşte bu yüzden sadece eşinie evlenmiyorsunuz. Çünkü aile olmak bunu gerektirir 😊🤗

buki

New member
Rahat olun hepimiz genelde yaşıyoruz ama çaktırmıyoruz zaman herşeyin ilacı bebeğinizin büyüdüğünü düşünerek rahatlayın inanın çok çabuk zaman geçiyor ve büyüyorlar sağlıkla kalın.

Dilek

Active member
O nasıl birşey anlamıyorum. Benim depresyona girecek girdim diye düşünecek vaktim dahi yok. Düşünmeyin bunları hayatınız değişti küçük bir melek size eşlik ediyor yaşadığınız sadece uyum sureci

aslıüstün

New member
birçok kadında sıkça görülen bir durum rahat atlatabilmek için yanımızdaki kişilerinde bizlere yardımcı olması çok önemli .ve tabiyki tüm olumsuzluklara karşı pozitif düşüncenin rolü büyük.

sibelsenyuva

New member
Aynen hepimizin endişe ve korkuları bebekle beraber artıyor ..Yanımızda bize destek ve yardımcı olabilecek eşimizin olması çok önemli ve en çabuk atlatmamızı sağlayan kişi bence de tabiiki bir de kız kardeş ,anne veya görümce benim görümcemde yanımdaydı çok da yardımcı oldu sağolsun Bize de bebeğimizle güzel vakit geçirip onun gelişiyle evimizin şenlenmesikalıyordu