Gelin saç ve makyajı için kimleri tavsiye edersiniz?

tipitip

Member
Bence iyi bir gelin makyajı gelinin saflığını, masumiyetini ve doğal güzelliğini ortaya çıkarmalı. Yani gelin makyajında siyah ve mavi far, dişlere bulaşan kırmızı ruj ve çamur gibi kat kat fondöten olmamalı. Gelin makyajı saç ve gelinlikle bir bütün de olmalı. Bu konsepti anlayabilen ve uygulayabilen kuaför ve makyöz arıyoruz. Tanıdığınız isimleri tavsiye edebilir misiniz rica etsem hanımlar?

mirmir

Member
Ben gelin makyajımı Dinçer Balıkçıoğlu'na yaptıracağım. Arkadaşım yaptırmıştı çok beğenmiştim. Çok güzel yapıyor gelin makyajını. Arkadaşımın gelinliği de çok güzeldi prensesler gibi olmuştu.

Dilek

Active member
Gelin makyajı çok önemli konu ama öncelik kuaför ya da makyöz ile gelinin uyumu da önemli makyaj yapanın yuzunuzun hatlarini çok iyi bilmesi gerekiyor. Sizi tanıması ve renginizi iyi analiz etmesi gerekiyor. O yüzden birkaç prova gerektiriyor.

Makyaj konusunda tavsim labella güzellik merkezi Gülcan Kurtulmuş... Hem ipek kirpik microlobing kas uygulaması da var.

aysegul16

Active member
Gelin makyajı çok önemli konu ama öncelik kuaför ya da makyöz ile gelinin uyumu da önemli makyaj yapanın yuzunuzun hatlarini çok iyi bilmesi gerekiyor. Sizi tanıması ve renginizi iyi analiz etmesi gerekiyor. O yüzden birkaç prova gerektiriyor.

Makyaj konusunda tavsim labella güzellik merkezi Gülcan Kurtulmuş... Hem ipek kirpik microlobing kas uygulaması da var.
Kesinlikle katılıyorum canım. Kuaför ve makyoz uyumlu neşeli insanlar olmalı yoksa insanın düğün günü rezil oluyor. Görümcemin düğününde rastlamistik biz 2 suratı sirke satan tipe. Ay evlerden ırak. Kızı palyacoya çevirmişlerdi bişey de diyemedim. Neyse görümcem beğendi de bir arıza çıkmadı

zeynepozer

New member
Gelin makyajımı Dincer Balıkcuogluna yaptıracağım. Provada yaptıgı makyajı çok beğendim. Bu ozel gununuzde sizin makyajınızı yapacak kişinin profesyonel olmasının yanında enerjisi ve güler yüzlülüğü de çok önemli. Dinçer hem sizi dinliyor hem de tecrubesiyle hayalinizdekinden de güzel oluyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.(y)

Hande G.

New member
21 Temmuz 2018 günü gelin makyajımı Dinçer Balıkçıoğlu yaptı. Karşısındaki kişinin ne istediğini, tarzının ne olabileceğini, nasıl olursa beğeneceğini çok iyi tespit ediyor. Kullanmış olduğu malzemelerden, tekniğine profesyonelliğini tarif edecek kelime bulamadım. Kesinlikle tavsiye ederim. Böylesi özel bir gün için daha iyisi olmazdı diye düşünüyorum....