Hangi pozisyonlarda seks yapıyorsunuz?

tipitip

Member
Kızlar eşinizle ya da sevgilinizle hangi pozisyonlarda seks yapıyorsunuz? Haftada kaç kez seks yapıyorsunuz? Ben evli değilim ama sevgilimle birlikte yaşıyoruz. Her gece seks yapmak istiyor. Sizin esleriniz de öyle mi? Her gün hee gün seks mi olur ya . Bir de hep farklı farklı şeyler yapmak istiyor adam. Bu akşam eve hangi çılgın fikirle gelecek acaba çok merak ediyorum

aysegul16

Active member
Eşim her gece ister her gece birlikte oluruz biz hem de dört kere. Her pozisyonu deneriz. Şimdilerde kamasutraya merak sardım bakalım sonunuz hayrolsun 😂

Son düzenleme:

Dilek

Active member
Kızlar eşinizle ya da sevgilinizle hangi pozisyonlarda seks yapıyorsunuz? Haftada kaç kez seks yapıyorsunuz? Ben evli değilim ama sevgilimle birlikte yaşıyoruz. Her gece seks yapmak istiyor. Sizin esleriniz de öyle mi? Her gün hee gün seks mi olur ya . Bir de hep farklı farklı şeyler yapmak istiyor adam. Bu akşam eve hangi çılgın fikirle gelecek acaba çok merak ediyorum
Evli olsanız durum değişir 😂

gulsen34

New member
Önemli olan pozisyon mu. İnsan biraz sevişmeyi dener.. Ama bizim erkeklerde nerde.. Boşaldı mı tamam.. Seks sevişmeyle güzel..