Humana Mama ve Çayları

Selam anneler eminim ki bu forumda bu marka ürünleri kullananlar oldukça fazla, bende hem çayını hemde mamasını kullanıyorum. Sizlere bu konu hakkında bir önsezi sormak istiyorum açıkcası. Yeni girdiğim anne gruplarında falan hangi marka kullanıyorsun diye sorduklarında humana diyince ooo canım o mama çok pahalı şunu kullan felan diyorlar. Bende basit bir şekilde pahalı olmadığını anlatıyorum ama sizce mamaları pahalı mı ya ? niye böyle bir algı var bilmiyorum. Rakip markaların fiyatlara bakınca bir de indirim yakalarsam güzel fiyatlara alabiliyorum açıkcası. Niye böyle bilemiyorum umuyorum ki sizlerin de bu yönde algısında bir durum olabilir buradan birbirimize paylaşalım. Bir de şunu da anlamıyorum diyelim ki pahalı bence hak eder neden diye soracak olursanız alman markasını bir kenara bıraktım kullanmadan önce almanya sitesini araştırmıştım. Sütleri 48 saatte mamaya dönüşüyor 600 farklı kontrolden geçiyor toplama süt kullanmayıp kendi çiftleriyle tesislerine direk aktarılıyor inekleri desen soyu sopu belli hayvanlar. Yani bunları yurt dışında söyleyebiliyor aksi bir durum olsa davalar davalar zaten. Yani pahalı algısını bazı anneler bir kenara bırakıp kaliteli mi bebeğime uygun mu gibi şeylere yönelmeli. 5-10 liraya sebep adını bile duymadığımız mamaları en kıymetlilerimize yedirmenin lüzumu yok. Ay yine bir yükseldim 2. mi geliyor ne. neyse yani öyle siz siz olun iyi düşünün.
1.jpeg2.jpeg