İlk buluşmada hesabı sizce kim ödemeli?

tipitip

Member
Kızlar hoşlandığınız bir erkekle ilk kez buluştunuz ve şık bir restorana gittiniz. Yediniz, içtiniz, sohbet muhabbet her şey güzel gidiyor ve kalkmaya karar verdiniz. Henüz aranızda da ilişki boyutunda bir durum yok. Hesabın ödenmesi gerekiyor. Nasıl davranırsınız? Sizce hesabı erkek mi ödemeli? Yoksa kadın da kendi payına düşeni ödemeli mi? Siz nasıl davranıyorsunuz ilk buluşmalarda? Hesap ödüyor musunuz?

Dilek

Active member
Münasip olanı erkeğin ödemesi ama zaman hadsizlerin zamanı yediğini kendin odemelisin ki sana yemeğini de ben ismarladim yedirdim icirdim diyemesin. Velhasıl hasıl kadın hep dik durmali

leylaist

Member
Hoşlanmadığım, muhabbetini sevmediğim, ilişki düşünmediğim biriyse hesabı öder kalkarım. Hoşlandığım, seveceğim biriyse o da benden hoşlanıyorsa centilmenlik yapmasına izin veririm. Onun da erkeklik egosu okşanmış olur hem

gulsen34

New member
Ooooo hooo... Böyle bir konuyu tartışmak bile boş.. Çanakkalede topları taşıyacaksın. Yeri gelecek tarlaya, yeri gelecek sabana, yeri gelecek öğretmen, doktor olacaksın, bir de üzerine doğurup ana olacaksın ev işlerini yapıp herşeyine yetişeceksin.. Kalkıp üzerine ilk buluşmada hesabı kim öder diyeceksin.. Bence ilk buluşmada da tüm buluşmalarda da erkek öder.. İşi ne ödeyecek.. O kadar.

aysegul16

Active member
Bence erkek öder. O neymiş öyle? Bir de son zamanlarda erkekler öyle bakıyorum ki zengin kadın avcısı olmuşlar. Sürekli dertleri var, kadınlar iyice erkekleşti erkekler kadınlaştı. Bu ne biçim dünya? Böyle erkek olmaz olsun. Bi çocuk mu yapmaya yarıyor bu erkekler???o_O

gipsy

Member
Erkekler ne işe yarıyor acaba? Bir kadını dışarıya çıkaramayacak adam kendi kendine hara kiri yapsın 🗡️

gulsen34

New member
Ayşegüle hak veriyorum.. Erkekler zengin kadın peşinde koşmaya devam ederlerse aile diye bir şey kalmayacak. Herkes benliğine dönsün bence..

Dilek

Active member
Ne güzel yorumlar var öyle... Ama ağrısız başım dertsiz Aşım olsun derler eskiyi bilmem de şimdi Alman usulü diyip çıkıyorlar işin içinden bir de yedirdim icirdim diye lafını yapan da var