İlk kez tanıştığınız bir erkeğe hangi soruları sormalısınız?

tipitip

Member
Kızlar ilk tanıştığımız erkeğe sorduğumuz sorular ilişkinin gidişatını ve kaderini belirliyor. Hem onu daha yakından tanımak, hem de mutlu bir ilişki için doğru soruları sormak çok önemli. Yani ilk buluşmada evin var mı araban var mı, ssk bağkurun var mı? Ne kadar maaş alıyorsun gibi sorular sorup, adamı kaçırmıyoruz :ROFLMAO: peki hangi soruları sormalıyız? Siz nasıl davranıyorsunuz ilk buluşmada?

Dilek

Active member
Kızlar ilk tanıştığımız erkeğe sorduğumuz sorular ilişkinin gidişatını ve kaderini belirliyor. Hem onu daha yakından tanımak, hem de mutlu bir ilişki için doğru soruları sormak çok önemli. Yani ilk buluşmada evin var mı araban var mı, ssk bağkurun var mı? Ne kadar maaş alıyorsun gibi sorular sorup, adamı kaçırmıyoruz :ROFLMAO: peki hangi soruları sormalıyız? Siz nasıl davranıyorsunuz ilk buluşmada?
Kesin ve net ilk tanistigin bir insanı al çok soru sormadan kalabalık bir grubun içine koy insanlarla konuşmasını incele verdiği cevapları tanışma şekli vs. Tanıman daha kolay birebir tanismada yalanlar yalanlar yalanlar

leylaist

Member
İlk tanıştığım erkeği tanımaya yemek siparişinden başlarım. Neyi seviyor, hangi mekanlara gider, gezmeyi sever mi? gibi sorular onun açılmasına yardımcı olabilir. Bazı küçük ipuçları erkek hakkında çoğu şeyi ele verir. Örneğin ilgilendiği sporlar.. Futbol yerine yelken yapan adam bence daha karizmatik olur mesela spor olarak. Bir de ben erkeğin zekisini severim ki ona saygı duyabileyim. Sevdiğim erkek cin gibi olacak. Ondan birşeyler öğrenebileceğim. Beni bilgi anlamında besleyebilecek. Onunla hem hayatımı, hem işimi gücümü, hem üzüntümü hem sevincimi paylaşabileceğim. Sahte ilişkiler, miş gibi yapmalar, kendini farklı tanıtmalar bana göre değil.

Mesela biz sevgilimle ilk buluştuğumuzda Ortaköy'de kumpir alıp, açık alanda bir yere oturup yemiştik. Kumpir benim en sevdiğim yiyeceklerden biridir. Teklif ondan gelmişti ve ben de seve seve eşlik etmiştim. Açıkçası pahalı bir restoranda kendini strese sokup birbirini tanımaya çalışmaktansa hayatın doğal akışına karışmak bana çok daha samimi geliyor.

Katiliyorum size Leyla hanim ama gunumuz iliskileri o kadar sahteki evlenip ayni evr cikimca gercek yuzleri ortaya cikinca birbirlerine katlanamayip ayrilanlar cok neyseniz o olun ve asla kimse icin degismeyin once kendinizi sevin sizi sevmesi icin degismeniz nafile sonuclar ortada

gipsy

Member
Katiliyorum size Leyla hanim ama gunumuz iliskileri o kadar sahteki evlenip ayni evr cikimca gercek yuzleri ortaya cikinca birbirlerine katlanamayip ayrilanlar cok neyseniz o olun ve asla kimse icin degismeyin once kendinizi sevin sizi sevmesi icin degismeniz nafile sonuclar ortada
Sahte evlilik çok maalesef insanlar güvenip de bu erkeklere evlenemiyor. Yaşlı başlı bunaklar bile çocuğu yasindaki kızların peşinde. Aileleri de bunları adam sanıyor. Colugunuzu çocuğunuzu bu irz düşmanlarından koruyun kızlar. Demedi demeyin. Bu erkekler dinden imandan çıkmış valla . Hepsi azgın teke 🐐

tipitip

Member
Erkek dediğinin işi gücü yerinde olmalı. En sevmediğim aylak, ipsiz sapsız adam. İşi gücü düzeni belli olacak. Bir de çalışmayı sevecek, işine hile karıştırmayacak. Yoksa öbür türlü erkeklerden inanın fayda gelmiyor. Nefes almaları zarar bunların