Instagram hileleri, takipçi kodu ve instagram auto follow scriptleri, instagram toplu takip kodları

gipsy

Member
Kızlar instagram fenomeni olmak istiyorsanız buraya toplaşın :) Şimdi sizinle bazı hileler paylaşacağım. Öncelikle fenomen olmak istiyorsanız düzenli paylşım yapmanız ve paylaştığınız görsellere dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun dışında en önemli detay takibe takip yapmak. Ancak milyonlarca insanı tek tek oturup takip edemeyeceğinize göre burada devreye hileler geliyor. Bir cinlik yapıp auto follow kodlarını çalıştırın ve sizi takip edebilecek ilgili hesapların takipçilerini kod ile takip ettirin. Peki ama nasıl yapacağız diyorsanız inanın çok basit çocuk oyuncağı hanımlar.

Yapacaklarınızı adım adım yazıyorum.

1. Bilgisayarınızdan instagramı açın.
2. Beğendiğiniz ve sizi takip edeceğini düşündüğünüz bir hesabın profilini açın. Profilin takipçilerini tıklayın. Listeyi biraz aşağı doğru çekin. 50-60 kişi görünecek şekilde.
3. sağ click yapıp öğeyi incele deyin. Açılan pencerede console (Türkçe konsol) yazan yere tıklayın.
4. Konsola aşağıdaki kodları kopyala yapışır yapıp entera basın.

Instagram Auto Follow Kodları - Toplu takip etme

var inputs = document.getElementsByClassName('_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs.click(); }

olmazsa bu kodu deneyin.

var inputs = document.getElementsByClassName('_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs.click(); }

olmazsa bu kodu deneyin.

var inputs = document.getElementsByClassName('_ah57t _84y62 _i46jh _rmr7s'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs.click(); }

Bu kodlar işe yaramadıysa önce bu kodu deneyin:

var jq = document.createElement('script');

jq.src = "//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.4/jquery.min.js"; //Loads JavaScript

document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(jq);

jQuery.noConflict()

Daha sonra bu kodu deneyin:

window.setInterval(function(){

var x = 0;

$("button:contains('Follow')").each(

function(){ if($(this).text()=="Follow"){

if(x==1) return false; // How many follow's per cycle

$(this).trigger("click");

$('._4gt3b').scrollTop($('._4gt3b')[0].scrollHeight);

x++;}

}

)

$('._4gt3b').scrollTop($('._4gt3b')[0].scrollHeight); console.log('loop');

}, 60000); // Time to wait after one follow cycle in miliseconds, 60000 = 1 minute

Bu kodları Google Chrome browser veya Firefox'ta denemeniz gerekir. Birinde olmuyorsa diğeri deneyin. Olmazsa bana yazın. Instagram güncelleme yaptığı için bazen kodlar çalışamayabiliyor hanımlar. :love:

tipitip

Member
Kızlar aşağıdaki programlardan da satın alabilirsiniz. Bence bunlar daha iyi çünkü instagram saatte 60 takibe izin veriyor. Hesabnız kapatılabilir

https://codecanyon.net/item/instaau...owunfollow-chrome-extension/21588960?s_rank=1

bakın bunları inceleyin. Bunlar codecanyon da satılıyor yani piyasada satınanlardan güvenilir. Bu kodları çalıp türkiyedede uyglamalar yapıyorlar ama turt ben pek güvenmiyorum. Bu youtube linki olan auto yorum falan yapıyor, hashtagleri takip ediyor falan. Anne, bebek giyim, satış üzerine sayfalarınız varsa bu sayede hızlıca büyütebilirsiniz.