Instagram kampanyaları, yarışmalar, çekilişler

aysegul16

Active member
Arkadaşlar ben instagramdan 2 kez çok güzel hediye kazandım. Birisi tencere seti bir de çok şık bir kıyafet kombini. O yüzden çekilişleri kaçırmam. Çekilişler benim işim. Bu ara iphone falan da hediye ediyorlar. Anneler ve bebekler için de çok güzel hediyeler var. Burada güvenilir sayfaların çekilişlerini ve kazandığımız hediyeleri paylaşalım ne dersiniz? İşte ilk yarışma duyurusu benden gelsin: Lenovo'dan arkadaşınızla birlikte Dominik'e gitme şansı

Lenovo'nun yeni kampanyası ile Survivor programının da çekildiği Dominik adasına gitmeye ne dersiniz? Yapmanız gereken çok kolay, Lenovo'nun sosyal medya hesaplarından Dominik'e neden sizin gitmeniz gerektiğinien yaratıcı şekilde yazın, arkadaşınızla birlikte Dominik'e tatile gitme şansını yakalayın. Lenovo'nun yeni kampanyasına katılan şanslı tüketiciler, bir arkadaşıyla birlikte Dominik'e tatile gitme şansına sahip olacaklar.

Lenovo Türkiye'nin yarışmasına katılmak çok kolay. Katılımcının, Lenovo'nun paylaştığı sosyal medya postu altına, Dominik'e beraber gitmeyi istedikleri bir arkadaşını etiketleyerek ve #LenovoileDominikteyiz hashtag'ini kullanarak neden Dominik'e gitmek istediğini en yaratıcı şekilde yazması yeterli olacak.

1 Haziran tarihine kadar sürecek başvurularda tüm cevaplar, Lenovo tarafından belirlenen jüri tarafından değerlendirilecek. Juri içeriklerin özgünlüğüne ve yaratıcılığına göre kazananı belirleyecek. Kazanan katılımcı ve arkadaşı 17 Haziran 2018 tarihinde Lenovo Türkiye'nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

lenovo-dominik.jpg

Dilek

Active member
Instagram cekilislerinden hiç hediye kazanmadim sürekli telefon cekilislerine katılıyorum çıkmıyor🤔

elitaelif

New member
Merhaba ben yeni üyeyim bende çekilişleri hiç kaçırmam öyleki bende hobi oldu biçok hediye kazandım saymakla bitmez ayrıca kazandığım çoğu ürünü yakınlarıma sevdiklerime hediye ediyorum mutlu oluyorum

Dilek

Active member
Merhaba ben yeni üyeyim bende çekilişleri hiç kaçırmam öyleki bende hobi oldu biçok hediye kazandım saymakla bitmez ayrıca kazandığım çoğu ürünü yakınlarıma sevdiklerime hediye ediyorum mutlu oluyorum
Tecrübelerinden faydalanmak isterdim çok yorum gerçekten kazandırıyor mu?