Kaş şekillendirme programı

nilaynilo

Member
Arkadaşlar benim kaşu şeklim de bozuk du kaşlarım yok gibiydi ben kaşıma dövme istemiyorum araştırdım bir arkadaşım yaptırmış çok beğendim.bende hemen yaptırdım.yüz hattınıza göre kaş yapıyor ben çok beğendim tavsiye ederim nursenozkan_BeautyCenter

nilaynilo

Member
Arkadaşlar benim kaşımın şekli bozuk du kaşlarım yok gibiydi ben kaşımı dövme şeklinde yaptırmak istemiyordum görüyorum hep dövmeydi ben doğal bir Ä·aşım olsun istiyordum.çok araştırdım arkadaşımda gördüm yaptırmış beğendim gittim bende yaptırdım çok memnunum aradığım yeri bulmuştum istediğim kaşlarıma sahip oldum tavsiye ederim nursenozkan _BeautyCenter

mirmir

Member
Arkadaşlar benim kaşımın şekli bozuk du kaşlarım yok gibiydi ben kaşımı dövme şeklinde yaptırmak istemiyordum görüyorum hep dövmeydi ben doğal bir Ä·aşım olsun istiyordum.çok araştırdım arkadaşımda gördüm yaptırmış beğendim gittim bende yaptırdım çok memnunum aradığım yeri bulmuştum istediğim kaşlarıma sahip oldum tavsiye ederim nursenozkan _BeautyCenter
Dövme şeklinde kaslar çok itici oluyor hayatta yaptirmam, besini beğenip de yaptırırlar anlamam. Çok ucuz görünüyor