Kilo almak istiyorum yardım edin bıktım artık

Bonibon

Member
Merhaba arkadaşlar,

Ben 25 yaşındayım boyum 1.62 kilom 47. Geçen sene 49-50 arasında falandı ama sonra hastalandım ne yapsam kilo alamıyorum. Neler neler denedim kilo aldırıcı haplar ballar karışımlar ama alamadım. Var mı önerisi olan?

mirmir

Member
Yağlı yemekler ye canım Adana kebaplar falan 😂 şaka bir yana bir diyetisyene git ve mutlaka kan tahlilini de yaptır. Ezbere olmaz

feray34

New member
Doktora gittiniz mi belki troit bezi ile ilgilidir. gece yemek yiyerek aldım ben ama istem dışı :) rkadaşım bebe bisküvisi ve pudıng ya da süt karıştırarak alıyordu :)

Kübratlm

New member
Ben de aynı şekilde 1.62 yim ve 47 kilom. Ben de alamıyorum. Alsam bile sadece göbekten almak istemiyorum kollarıma bacaklarıma eşit dağılmasını istiyorum. Ne yemek gerekir?

lucifer

Member
ben de epey şey denedim ama alamıyorum. Sağlık olsun:sleep:
Kişiye göre değişiyor mesela ben unlu mamüllerdwn kilo almam yeşillikler kilo yapar bana insan vücuduna göre değişiyor dilediğimce hamurişi yiyebiliyorum kilo almak isteyincede yeşillik
Vücudumu tanıyorum istediğim kiloya gelebilirim???

Ayşe Hazar

New member
Merhaba arkadaşlar,

Ben 25 yaşındayım boyum 1.62 kilom 47. Geçen sene 49-50 arasında falandı ama sonra hastalandım ne yapsam kilo alamıyorum. Neler neler denedim kilo aldırıcı haplar ballar karışımlar ama alamadım. Var mı önerisi olan?
Tahin pekmez ve temiz hava iştah açar yürüyüş yapın