Kızlar sugar dady ne demek? kimlere sugar daddy deniyor

Ay canım en nefret ettiğim insan tipleri. Bir de bunları sugar dady diye normalleştirmeye çalışıyorlar. Resmen yaşlı erkekler torunu yaşındaki gencecik kızları istismar ediyorlar. Genç kızları da şaşırıyorum dedesi yaşındaki insanlardan mideleri bulanmıyor mu 🤮🤮🤮

Bu arada sugar dady ile ilgili nette şöyle bir tanımlama yapmışlar. Bu gidişle çocuklarımız büyüklere de saygı göstermeyecekler.

"Sugar daddy" terimi genellikle daha genç bir kişiye finansal destek sağlayan daha yaşlı bir erkeği tanımlamak için kullanılır. Bu kişi, genellikle genç bir kadınla romantik veya cinsel bir ilişki yaşar. Bu ilişkiler bazen "sugar baby" olarak adlandırılan genç kadınların, kendilerine maddi destek sağlayan bir erkekle bir araya gelmesiyle oluşur.

Bu tür ilişkiler, bazı kişiler tarafından olumlu bir şekilde görülürken, diğerleri tarafından eleştirilmektedir. Bazı insanlar, bu ilişkilerin maddi destek sağlama üzerine inşa edildiği için sağlıklı bir şekilde başlayamayacağını veya sürdürülemeyeceğini düşünmektedir. Ayrıca, bazı insanlar bu ilişkilerin kişilerin eşit olmayan güç dinamiklerine neden olabileceğine inanmaktadır.
 
Üst