Kyk Borcumuz Silinsin! Son dakika!

Bonibon

Member
Hanımlar
Birşey dicem , KYK kredi geri ödemeleriyle ilgili kanun teklifi veren Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın, hali hazırda geri ödeme dönemine devam eden vatandaşların borçlarının silinmesi, kredi kullanmakta olanların ise karşılıksız ödemeye dönüştürülmesi için verdiği kanun teklifi komisyona girdi.

27 Mart tarihinde başkanlığa teslim edilen kanun teklifi, son olarak 5 Nisan tarihinde Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor komisyonuna ulaştı.

Eğer bu teklif TBMM'den geçerse yasalaşırsa hepimizin KYK BORCU silinecek. Sizde bana destek verin 24 Haziran seçim öncesi hükümete duyuralım borçlarımız silinsin.. Twitter da ve instagram da #KYKBORÇLARIMIZSİLİNSİN hastag i ile paylaşım..! #kyk #kykborcusilinsin

mirmir

Member
Hanımlar
Birşey dicem , KYK kredi geri ödemeleriyle ilgili kanun teklifi veren Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın, hali hazırda geri ödeme dönemine devam eden vatandaşların borçlarının silinmesi, kredi kullanmakta olanların ise karşılıksız ödemeye dönüştürülmesi için verdiği kanun teklifi komisyona girdi.

27 Mart tarihinde başkanlığa teslim edilen kanun teklifi, son olarak 5 Nisan tarihinde Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor komisyonuna ulaştı.

Eğer bu teklif TBMM'den geçerse yasalaşırsa hepimizin KYK BORCU silinecek. Sizde bana destek verin 24 Haziran seçim öncesi hükümete duyuralım borçlarımız silinsin.. Twitter da ve instagram da #KYKBORÇLARIMIZSİLİNSİN hastag i ile paylaşım..! #kyk #kykborcusilinsin

İlk destek benden sana geldin canım destekliyorum sonuna kadar herşeye çözüm bulduğunu iddia eden bu hükümet milyonlarda öğrencinin sorununa da çözüm bulsun o zaman.. Ben de evlendim eşim evi zor geçindiriyor nasıl geri ödeyeyim paramı allah aşkına biri söylesin 2 çocuk var kendimize zor bakıyoruz. Bir yetkili görsün artık..

KYK BORÇLARIMIZ SİLİNSİN! #kykborcumuzsilinsin

balkopugu

Member
Ya böyle birşey olur mu gerçekten arkadaşlar kocamla evde kavga sebebimiz ☹️ Ben ödemem banane senin bekarken yaptığın borçtan diyor başka birşey demiyor. Psikolojim bozuldu artık düşünmekten haciz gelecek kyk yüzünden diye. Madem olay Meclis'e kadar gelmiş devlet büyüklerimiz milletvekilllerimiz onaylasa da geçse kanun olarak.. Bende çok istiyorum kyk borcumuz silinsin..

#kykborcumuzsilinsin

neslisah

New member
Bir destekte benden gelsin.. Her ülke de geri ödemesiz veriliyor bizde de öyle olsun. İnşallah dua niyetine geçer kızlar. Evli birinin bu borcu ödemesi çok zor bir de çalışmıyorsa.. çalışsa bile artık hayat çok zor kira faturalar belimiz doğrulmuyor.. Kyk borcu silinecek mi? diye düşünmek zordur doğru.. dualarımız desteklerimiz sizinle🙏

#kykborcumuzsilinsin

alize

Member
İnsanlar mezun oluyor işsiz kalıyorlar. Üstene bir de borçlu kalıyorlar. Binlerce mezun işsiz ve borçlu. Bu adaletsizlik.

Dilek

Active member
Öğrenciyi borclandirmak nedir ya yabancı vatandaşa karşılıksız burs kendi vatandaşına borç hiç almasinlar