Rüyada eski kayınvalide gormek

gipsy

Member
Bazi insanlar olse bile hayatlarından eksilmezler eski kaynanam da öyle oldu onun yüzünden ilk evliligim kabusa döndü eşimden ayrıldım oysaki ne çok severek evlenmiştik. Hayırlısı şimdiki eşimle de cok mutluyuz. Ancak bana yaptıklarını hiç unutamiyorum . Bu gece de dunyada çektirdikleri yetmezmiş gibi rüyama girdi 😢 hayırlar olsun inşallah. Rüyada kayinvalide görmek ne anlamina geliyor acaba?

aysegul16

Active member
Ruyan hayrolsun canım bu kötü kaynanalardan olselerde kurtuluş yok . Mezardan çıkıp gene geri gelirler. Artık sana ne kadar cektirdiyse hala kurtulsmamin garibim

Dilek

Active member
Bazi insanlar olse bile hayatlarından eksilmezler eski kaynanam da öyle oldu onun yüzünden ilk evliligim kabusa döndü eşimden ayrıldım oysaki ne çok severek evlenmiştik. Hayırlısı şimdiki eşimle de cok mutluyuz. Ancak bana yaptıklarını hiç unutamiyorum . Bu gece de dunyada çektirdikleri yetmezmiş gibi rüyama girdi 😢 hayırlar olsun inşallah. Rüyada kayinvalide görmek ne anlamina geliyor acaba?
Hiç bir anlamı olacağını sanmıyorum dusunmussundur o da rüyaya girmiştir bilinç altı iste

Bazı insanları keşke hiç tanimasaymisim diyorsun canım. Ölse de bir türlü kurtulamıyorsun sana bıraktığı psikolojik hasardan. Rabbim iyilerle karşılaştırsin 🙏