Silikon göğüs pompası kullananlar hangi markayı tavsiye ediyorsunuz? En iyi elektrikli süt pompası hangisi?

alize

Member
Sevgili anneler sizce en iyi elektrikli süt pompası hangisi? Hangi markayı satın almalıyım? Piyasada pekçok marka var ama karar veremedim tecrübeli annelerim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Süt sağma makinesi ararken birçok marka ve özellikle karşılaştım. Seçenek bu kadar çok olunca gerçekten insanın kafası karışıyor. Siz neye göre bu ürünleri bakıp da alıyorsunuz? Bunun dışında aklıma şu sorular geliyor yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

1. Elle çalışan manuel pompaları mı yoksa elektrikli pompaları mı tercih etmeliyiz? Buna nasıl karar veriyoruz?

2. Elektrikli pompalar manuel pompalara göre daha mı pratik? Manuel pompa kullanırken göğsüm acır mı acaba?

3. Fiyat benim için elbette çok önemli. Fiyatı uygun, işe yarar ve ekonomik bir çözüm tavsiye edebilir misiniz? Malum yeni bebek, yeni masraflar ve maddi sıkıntı demek. Herşeyi daha ekonomik fiyatlara halletmeye çalışıyoruz... Malum imkanlar bukadarına yetiyor..

4. En iyi göğüs pompası markası sizce hangisi? Hangi markayı tercih etmeliyiz ve neden? Lansinoh, Philips Avent, Bambino, Medela, Mamajoo, Ameda, Kraft, Wee Baby, Weewell, Bebedor, Milkway... Nedenlerinizle birlikte cevaplarınızı yazabilirseniz çok sevinirim kızlar. Şimdiden herkese teşekkür ederim.