Whatsapp'ta toplu mesaj nasıl gönderilir? Bilen var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar tanıtım için eskiden SMS gonderiyordum ama yeni yasayla artık yasak o yüzden tanıtım için WhatsApp'tan toplu mesaj göndermek istiyorum. O yasak değil bildiğim kadarıyla ama var mı böyle bir uygulama, böyle bir sistem? Varsa nedir?

Demirleydi

New member
Evet canım biz kullanıyoruz,çok güzel bir sistem ceza problemi yok,geri dönüşleri mükemmel oluyor ,whatsappsms.net diye bir siteden kullanıyoruz

Demirleydi

New member
Evet görüntüyü indirmek gerekiyor,ayrıca toplu whatsapp mesajı göndereceğiniz numaraların whatsapp ugulaması kullanıp kullanmadığını sistem tarıyor

Demirleydi

New member
Hayır sistemde bir numara havuzu var ordan gönderiliyor ayrıca raporlama sistemi gibi farklı özellikleri de mevcut ,sitede tüm bilgiler mevcut bizle ilgilenen 7/24 aktif teknik servis ve müşteri danışmanı mevcut bizim müşteri danışmanımız ali beye 05327057997 ulaşmanızı tavsiye ederim.

Hayır sistemde bir numara havuzu var ordan gönderiliyor ayrıca raporlama sistemi gibi farklı özellikleri de mevcut ,sitede tüm bilgiler mevcut bizle ilgilenen 7/24 aktif teknik servis ve müşteri danışmanı mevcut bizim müşteri danışmanımız ali beye 05327057997 ulaşmanızı tavsiye ederim.
Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama şehir falan seçebiliyor miyiz? Neye göre Whatsapp mesajı atılıyor?

leylaist

Member
Whatsapp'ta toplu mesaj gönderme özelliği zaten var arkadaşlar ama tanımadıklarınıza gönderemiyorsunuz. Başkasından gelince tanıtım mesajı spam olarak işaretleyebiliyorsunuz. Hem yasak değil mi bu ya?