Yemek yedirememek

Polatderya

New member
Merhaba kizim 22 aylik ve biz yemek işinde hicte başarili değiliz daha kahvaltiya başlayamadik. Kizim bikere bile severek yemek yediğini gormedim hep zorla işkenceyle hem kizimin hemde benim psikolojim bozuldu ama yinede pes etmiyorum bana bu konuda bilgilerinize ihtiyacim var 🥀🥀🥀Teşekkürler 💐

Dilek

Active member
Merhaba kizim 22 aylik ve biz yemek işinde hicte başarili değiliz daha kahvaltiya başlayamadik. Kizim bikere bile severek yemek yediğini gormedim hep zorla işkenceyle hem kizimin hemde benim psikolojim bozuldu ama yinede pes etmiyorum bana bu konuda bilgilerinize ihtiyacim var 🥀🥀🥀Teşekkürler 💐
Zorlama yemek istemiyorsa kaldır bir sonraki öğün yemek yemeyi denesin. Bazı alıştırmalar için biraz geç kalmissiniz yediği şeyler muhakkak vardır. Onları gozlemleyin ona göre yol alin

sarisinanne

New member
Benım 2,5 yaşında kızım var ve yemek yedirmek bizim için bir çile oluyor sabah kahvaltısı olsun öğle çorbası akşam yemegi olsun her yemeklerımız 2 3 saat sürüyor hergün farklı çeşitler sunuyoruz ama yine aynı yedirmeyelim dedik acıkır dedik akşam oldu yine istemedi yemek nasıl bir sey yapabilirim birde. yatmadan önce muz arkasında da süt veriyoruz sizce iyi bir şeymi yapıyoruz.

dier

New member
Benim oğlum da çıksın 19 aylık bendede ayni sorun var masasina oturtup televizyon a dalinca güzel yiyor çizgi film e.