Yumurta yemeyen cocuklar

Dilek

Active member
Bebek gelişimde en önemli yiyeceklerden olan yumurtayı yedirme yöntemi var mı? Yemiyorsa yerine hangi yiyecek geçebilir.

Bonibon

Member
Bence tabakta tavşan şeklinde falan sunun benim kardeşim öyle yedirdi şimdi burnunu kulağını yediriyoruz gibi 😇

Dilek

Active member
Beyazini kesinlikle yemiyor. Biride ne beyazini ne sarisini yiyor ne denediysem olmadı.

aysegul16

Active member
Yemeklerin içine karıştırıp koyabilirsin canım anlamazlar öyle ama yumurta deyip gecme. Her yumurta sağlıklı değil yumurta da bir sürü hile hurda yapıyorlar. O yüzden yumurta seçerken çok bilinçli olmak gerekiyor. Yumurta sağlıklı ama sadece hilesiz yumurtalar sağlıklı bunu unutmayın . Sağlıksız yumurtaları boşuna çocuğunuza yedirmeye çalışmayın derim

Dilek

Active member
Köy tavugunun yumurtasını almaya gayret ediyorum ama onda bile hile var ne yazikki

Şimdi yumurtaya bir standart geldi kodları falan var onlara dikkat etmek lazım. Köy tavuğu diye kakalamasinlar

Dilek

Active member
En doğal yumurta hazır yem almayan doğal beslenen gezen tavuğun yumurtası biliyorsunuz dur tavuk herşeyi yer suni yemle beslenen tavuğun yumurtasından ne olur. Köy yumurtası diye yumurtayı b.k a bulayan da var hile herseyde doğruyu bulmak çok zor

reyhan

New member
Bebek gelişimde en önemli yiyeceklerden olan yumurtayı yedirme yöntemi var mı? Yemiyorsa yerine hangi yiyecek geçebilir.

Benim kiz da sarisini yemiyor beyazini yiyordu simdi hiç yemiyor bende onun sevdigi sekillerle yapiyorum. Tereyaginda pisiriyorum simdi de