Yüzmek en faydalı spor mu?

balkopugu

Member
Kızlar merhaba,

Ben spor yapmak istiyorum ama çok vaktim de yok. Sitenin havuzu var salona gidip fitness yapmaktansa yüzsem haftada 1-2 gün yeter mi hem diyete yardımcı hem sağlık için? Çok faydalı ve bütün kasları çalıştırdığını söylüyorlar. Düzenli olarak yüzüp zayıflayan var mı?

aysegul16

Active member
Hiçbir şey yapmamaktansa yüzmek iyidir hem kasları çalıştırıyor hem de çok eğlenceli. Ben yaz olunca sudan çıkmam incecik oluyorum sülün gibi ☺️ hem de sıkıcı olmuyor . Su insanı da sakinleştirir rahatlarsin

Kızlar merhaba,

Ben spor yapmak istiyorum ama çok vaktim de yok. Sitenin havuzu var salona gidip fitness yapmaktansa yüzsem haftada 1-2 gün yeter mi hem diyete yardımcı hem sağlık için? Çok faydalı ve bütün kasları çalıştırdığını söylüyorlar. Düzenli olarak yüzüp zayıflayan var mı?
Düzenli olarak bir aydır yuzuyorum. Balina gibiydim istavrit gibi oldum 🏊‍♀️

Dilek

Active member
Kızlar merhaba,

Bütün eklemlerin aynı oranda hareket ettiği için en sağlıklı sporlardan biridir.

Yaz olunca 6 saat denizden çıkmam 🙈 mavi yolculuğa tekne seyahatlerine giderim. Sıkılmadan saatlerce suyun içinde oynayabilirim. Bu sayede ne kadar yemek yesemde kilo almıyorum 😂💃👯